- akce již proběhla.
Stavby ze stavebnice MERKUR
Od úterý 17.2.2026 bude od 14 hodin v jídelně školy probíhat soutěž ve stavění staveb z MERKURU. Zájemci budou stavět pod vedením pana Komárka vždy každé úterý ( 14 – 15.30h ) a vyhodnocení proběhne v polovině měsíce března. Nejzdařilejší výrobky vyhodnotí paní učitelky a děti budou odměněny diplomem a pěknou cenou.
