Cesta medu
Naši čtvrťáci vyrobili vlastní pampeliškový med! V měsíci květnu se školní zahrada i okolní louky zahalily do jasně žluté barvy. Naši žáci se v hodině přírodovědy rozhodli tuto rozkvetlou nádheru využít tím nejlepším možným způsobem. Vyměnili na chvíli učebnice za hrnec a […]
Read more →






